SWOBODNA DYSKUSJA SWOBODNA DYSKUSJA
FORUM WOLNYCH LUDZI I TYCH CO WLASNE ZDANIE MAJA.
 
FAQ :: Search :: Memberlist :: Usergroups :: Join! (free)
Profile :: Log in to check your private messages :: Log in

10 powodow ze socjalizm jest zly.

 
Post new topic   Reply to topic    SWOBODNA DYSKUSJA Forum Index -> Polityka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Please Register and Login to this forum to stop seeing this advertising.


Posted:     Post subject:

Back to top
admin
Site Admin

Plec: M

Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1852PostPosted: Mon Sep 22, 2014 9:46 pm    Post subject: 10 powodow ze socjalizm jest zly.  Reply with quote

Tlumacznie z googla.


Dlatego musimy chronić rodzinę, własność prywatną i Amerykę przed niebezpieczeństwami socjalizmu.


1. Socjalizm a komunizm to sama ideologia

Komunizm jest ale skrajnej formy socjalizmu. Z ideologicznego punktu widzenia, nie ma istotnej różnicy między nimi. W rzeczywistości, komunistyczny ZSRR nazywa się Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich (1922-1991) i komunistyczne Chiny, Kuba i Wietnam definiują siebie jako narodów socjalistycznych.

2. Socjalizm narusza wolność osobistą

Socjalizm dąży do wyeliminowania "niesprawiedliwość" poprzez przeniesienie praw i obowiązków z osób i rodzin do państwa. W procesie, socjalizm faktycznie tworzy niesprawiedliwości. Niszczy prawdziwą wolność: wolność decydować we wszystkich sprawach, które leżą w obrębie naszej własnej kompetencji i śledzić przebieg pokazany przez naszego powodu, w ramach praw moralnych, w tym nakazów sprawiedliwości i miłości.

3. Socjalizm jest niezgodny z ludzką naturę

Socjalizm jest anty-naturalne. Niszczy inicjatywę prywatnego - owocem naszego intelektu i wolnej woli - i zastępuje je kontroli państwa. Ma tendencję do totalitaryzmu, z jego rządu i policyjnych represji, wszędzie tam, gdzie jest wdrażany.

4. Socjalizm narusza własność prywatną

Socjalizm wzywa do "redystrybucji bogactwa" w drodze z "bogatych", aby dać biednym. Nakłada to podatki, które ukarać tych, którzy są w stanie w większym stopniu korzystać z ich talentów produkcyjnych, zdolności do pracy lub szmateksu. Korzysta z opodatkowania promowanie egalitaryzmu ekonomicznego i społecznego, cel, który zostanie w pełni osiągnięty, zgodnie z Manifestu Komunistycznego, z "zniesienia własności prywatnej."

5. socjalizm sprzeciwia tradycyjne małżeństwa

Socjalizm nie widzi moralny powód, dla ludzi, aby ograniczyć seks do małżeństwa, to jest do nierozerwalnej jedności między mężczyzną i kobietą. Ponadto socjalizm podważa własność prywatną, które Fryderyk Engels, twórcy nowoczesnego socjalizmu i komunizmu wraz z Karola Marksa, widział jako fundament tradycyjnego małżeństwa.

6. Socjalizm sprzeciwia praw rodzicielskich w edukacji

Socjalizm ma państwo, a nie rodzice, kontrolować edukację dzieci. Prawie od urodzenia, dzieci mają być przekazane do instytucji publicznych, gdzie będą się uczyć tego, co państwo chce, niezależnie od poglądów rodzicielskich. Rozwój musi się nauczyć. Modlitwa szkoła musi być zakazane.

7. socjalizm promuje radykalne równości

Ma absolutną równość między ludźmi jest podstawowym założeniem socjalizmu. W związku z tym, że widzi żadnych nierówności jako niesprawiedliwe w sobie. Prywatni pracodawcy szybko przedstawiany jako "wyzyskiwaczy", których zyski naprawdę należą do ich pracowników. W związku z tym, że wyklucza system wynagrodzenia płac.

8. socjalizm promuje ateizm

Wiara w Boga, który w przeciwieństwie do nas jest nieskończona, wszechmocny i wszechwiedzący, zderza się czołowo z zasadą absolutnej równości. Dlatego socjalizm odrzuca duchowe, twierdząc, że tylko kwestią istnieje. Bóg, dusza, i następnym życiu są złudzenia według socjalizmu.

9. socjalizm promuje relatywizm

Socjalizmu nie ma prawdy absolutne lub ujawniły moralności, które ustanawiają standardy postępowania, które mają zastosowanie do wszystkich, wszędzie i zawsze. Wszystko zmienia się, w tym dobra i zła, dobra i zła. Nie ma miejsca na Dekalogu, ani w myśli, ani w prywatnej przestrzeni publicznej.

10. Socjalizm kpi z religii

Według Marksa, religia jest "opium dla ludu". Lenin, twórca Związku Radzieckiego, zgodził: "Religia to opium dla ludu religia jest rodzajem duchowego alkoholu, w którym niewolnicy kapitału ludzkiego utopić ich obraz, ich zapotrzebowanie na życie mniej lub bardziej godnego człowieka.".

Niech Bóg chroni Amerykę od socjalizmu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
GEM
Redaktor


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 3366


Location: http://www.obalamyglupote.pl

PostPosted: Thu Aug 10, 2017 10:27 pm    Post subject: Reply with quote

http://prawy.blogspot.com/2009/06/tylko-prawda-jest-ciekawa.html

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-gojow

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-doplat

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-meczetowa

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-restytucji

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-sld

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-tasmowa-po

http://yelita.pl/artykuly/art/afera-zelazo


Link

_________________
http://adinfo24.pl/news/

https://youtu.be/K8Zx2GdVxuA
http://rebelya.pl/post/11203/komi...jska-ukrywa-kwity-na-nord-stream-
https://www.tysol.pl/a8088-Po-tej...r-Gold-wydaje-sie-byc-wyjasniona-
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GEM
Redaktor


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 3366


Location: http://www.obalamyglupote.pl

PostPosted: Sun Aug 13, 2017 1:01 pm    Post subject: Reply with quote

Goska wrote:
]Teatrzyk niemiecki

Teatrzyk niemiecki odgrywa sie w kazdej dziedzinie zycia. Teatrzyk niemiecki polega na kamuflowaniu sygnalizacji miedzy Niemcami na calym swiecie, w celu zdobycia wszystkich "frontow". Haslo : Niemcy, Niemcy badzmy razem, zawsze jest aktualne. Aktualne jest tez haslo Niemcow : Niemcy, Niemcy, to caly swiat.

Bardzo wazna jest ta sygnalizacja miedzy Niemcami na calym swiecie. Dzisiaj wiekszosc przywodcow swiatowych to wlasnie Niemcy, ktorzy wobec siebie odgrywaja rozne teatrzyki, a w rzeczywistosci pracuja tylko dla Niemcow i panstwa niemieckiego.

Niemcy, to potega populacyjna, ktora jest rozmieszczona na calym swiecie. Ta potega przejmuje w swoje rece produkcje i handel w kazdym kraju, po czym to wszystko unicestwia z uwagi na brak wystarczajacych kwalifikacji i dlugoterminowego zainteresowania. Tak Niemcy unicestwiaja ten swiat !!!!
...

Nie wstydźmy się przyznawać do tego, że nie wiemy, nie znamy. Nikt chyba nie rodzi się alfą i omegą? Wartością książki "Szwajcaria i naziści. Jak alpejska republika przetrwała w cieniu III Rzeszy" jest jej wartość źródłowa. Gdyby wystawiać opinię na podstawie samych przypisów, to robi wrażenie zasób archiwaliów, które poddano kwerendzie naukowej. Stąd m. in. wiele cytowanych raportów składanych dla Naczelnego Dowództwa Sił Lądowych (słynnego OKH, czyli Oberkommando des Heeres) lub Naczelnego Dowództwa Wehrmachtu (OKW, czyli Oberkommando der Wehrmacht). Dla zrozumienia złożoności stosunków niemiecko-szwajcarskich przytoczono m. in. bardzo obszerny cytat artykułu "Agitacja Konfederacji Szwajcarskiej przeciwko Niemcom", który ukazał się w XII 1938 r. na łamach nazistowskiego "Völkischer Beobachter": "Rzesza powinna z pełną determinacją domagać się od małego państwa neutralnego, aby przyjęło ono obiektywne i uczciwe podejście do wszystkiego, co niemieckie. [...] Rzesza musi żądać od Szwajcarii, aby powstrzymała bezwstydną agitację, jaką ten kraj prowadzi od lat, na temat wewnętrznych spraw Rzeszy. [...] Możemy z determinacją powiedzieć Szwajcarom, że nie są oni już neutralni, jeśli prześladują i potępiają wszystko, co jest proniemieckie, a jednocześnie pozwalają najbardziej antyniemieckim agitatorom na prowadzenie swej działalności skierowanej przeciwko Rzeszy [...]". Artykuł jest groźnym pomrukiem groźnego, ba! rozwścieczonego sąsiada! Proszę zwrócić uwagę na monity dotyczące... kabaretów szwajcarskich!
"Kanclerz związkowy Motta wyraził radość i wdzięczność z powodu kategorycznej deklaracji Führera i Kanclerza, złożonej dzisiaj wobec profesora Burckharda, iż Niemcy uszanują szwajcarską neutralność w każdych okolicznościach"- taka deklaracja padła ze strony III Rzeszy na tydzień przed wybuchem II wojny światowej. Stephen P. Halbrook skomentował to:"Szwajcarzy nie byli jednak tak naiwni, aby wierzyć w oficjalne deklaracje władz Trzeciej Rzeszy, i kontynuowali przygotowania do niemieckiej inwazji. Po wybuchu wojny obie strony konfliktu zaczęły wymieniać ze Szwajcarią  wzajemne deklaracje neutralności"
http://historia551.rssing.com/chan-27786380/all_p21.html
_________________
http://adinfo24.pl/news/

https://youtu.be/K8Zx2GdVxuA
http://rebelya.pl/post/11203/komi...jska-ukrywa-kwity-na-nord-stream-
https://www.tysol.pl/a8088-Po-tej...r-Gold-wydaje-sie-byc-wyjasniona-
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
GEM
Redaktor


Joined: 09 Feb 2011
Posts: 3366


Location: http://www.obalamyglupote.pl

PostPosted: Tue Aug 15, 2017 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Andrusiewicz nie ma powodu do stresu , ponieważ jest świadomy chwili obecnej..

Maverick wrote:
yery wrote:
Oddzielenia świadomości od doznawanych przykrych uczuć...są przyczyną dysocjacji ....Ale nie w tym przypadku brawo p.Ogórek.


Link


po pierwsze – ściągania podatków, po drugie – utrzymywania spokoju na danym terenie. Żyjemy po prostu w innym rodzaju niewolnictwa. Dawny niewolnik miał zapewniony wikt i opierunek plus mieszkanie. Obecnie, schodząc z kosztów, ‚pracodawca’ przerzuca to na ‚wolnych’ ludzi.

https://www.youtube.com/watch?v=TrS0uNBuG9c

Pojawia się więc syndrom świadomego niewolnika, który wie, że miałby stanąć do obrony systemu stworzonego przeciw niemu przez wyzyskiwacza, aby wyzyskiwacz nie tylko się na wojnie wzbogacił...

Niestety pani Ogórek ma słowiańską krew i daje popalić głupiemu Lisiaczowi, w którym chazarska i antypolska krew.

Trzeba oczyścić sądy z dzieci enkawudzistów.

Winę powinni orzekać ławnicy wybierani z pośród obywateli niekaranych i żyjących przykładnym życiem.

Sędziowie i prokuratorzy oraz komendanci policji również wybierani na 4 lub 5 letnie kadencje.

Wybierani oczywiście poprzez obywateli w czasie powszechnych wyborów.

To takie proste...


Według porąbanych co nie rozumieją demokracji a udają że jej bronią, wy bronicie układu gdzie jesteście ponad prawem. To musi się skończyć w sądach trzeba przeprowadzić dezynfekcję azotoksem.

Ogórek nie dzieli życie na normalne i duchowe , on po prostu żyje powracając do ducha...


_________________
http://adinfo24.pl/news/

https://youtu.be/K8Zx2GdVxuA
http://rebelya.pl/post/11203/komi...jska-ukrywa-kwity-na-nord-stream-
https://www.tysol.pl/a8088-Po-tej...r-Gold-wydaje-sie-byc-wyjasniona-
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    SWOBODNA DYSKUSJA Forum Index -> Polityka All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Card File  Gallery  Forum Archive
smartBlue Style © 2002 Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
 
Create your own free forum | Buy a domain to use with your forum
Wlasne zdanie, jak i opinia jest tutaj szanowana. Wspanialych dyskusji, dobrze spedzonego czasu i milej zabawy. Zyczy administracja forum.