SWOBODNA DYSKUSJA SWOBODNA DYSKUSJA
FORUM WOLNYCH LUDZI I TYCH CO WLASNE ZDANIE MAJA.
 
FAQ :: Search :: Memberlist :: Usergroups :: Join! (free)
Profile :: Log in to check your private messages :: Log in

martwi sie o demokracje

 
Post new topic   Reply to topic    SWOBODNA DYSKUSJA Forum Index -> Celebryci o ktorych glosno.
View previous topic :: View next topic  
Author Message
yery
Forumowy Ekspert


Joined: 18 Sep 2015
Posts: 410


Location: https://www.youtube.com/watch?v=QPJVF-w0We8

PostPosted: Sat Aug 12, 2017 12:39 pm    Post subject: martwi sie o demokracje  Reply with quote

Agnieszka Holland dzieliła się również swoimi spostrzeżeniami po tym, co zobaczyła na Krakowskim Przedmieściu. Jak przekonywała, „Obywatelom RP” należy się wielki szacunek, a policjanci zachowywali się dziwnie.

„Chciałam pokazać ich dowód sympatii dla mojej córeczki, która, jak dorośnie i będzie miała miesiączkę, to stanie ramię w ramię z „Obywatelami RP” i z KOD-em. bo ich wytrwałość i spokój budzą mój szacunek.
A oni stali w napiętym milczeniu, widać było, że coś się w nich dzieje, że to nie jest zwykłe stanie, lubiane przez Agnieszkę Holland – że tam jest frustracja, pretensja…
(…) Zwróciłam uwagę policjantowi, że nie życzę sobie filmowania. Nie zrobiło to na nim wrażenia, ale po paru minutach zniknął i już nie stoi. Coś tajemniczego tam się działo; wszystko to było teatralne i potwornie przygnębiające”— powiedziała Holland, podkreślając, że miesiączki Kaczyńskiego wywołują u niej nienawiść talmudyczną – tak jąk  ją uczyła mama.
Przeszukałem Talmud i nawet Koran i nigdzie nie odnalazłem męskich miesiączek.
Z własnych doświadczeń parlamentarnych wiem, iż miesiączki miewają wyłącznie chłopo – baby, jak Anna Grodzka, przyjaciółka Agnieszki Holland.
Agnieszka Holland spodziewała się Oskara za swój piękny film „W ciemności”, wykazujący obrazowo, jak w lwowskim kanale szmalcownicy z Armii Krajowej żądają od ukrywających się w kanale Żydów wszystkich pieniędzy i kosztowności. A tu g…o.
W jury zasiadali sami Niemcy i nie rozumiem dlaczego „W ciemności’ nie otrzymał Oskara?
Ale po żydobolszewickich rodzicach przed Agnieszką Holland jest jeszcze wszystko.https://www.wykop.pl/link/3868975...o-demokracje-w-polsce-internauci/

https://www.youtube.com/results?s...+martwi+sie+o+demokracje+w+polsce


Link


https://www.wykop.pl/tag/polska/

Reżyser filmowa Agnieszka Holland należy do najbardziej fanatycznych wyrazicielek fobii antyreligijnych i antypatriotycznych. Łączy je z ciągłym tropieniem antysemityzmu, zajadłą wrogością do prawicy i grubiańskimi atakami na Jarosława Kaczyńskiego i zamordowanych prezydentów RP Lecha Kaczyńskiego i Ryszarda Kaczorowskiego.
Niejednokrotnie publicznie występuje w roli obrońcy „Bestii” opisanych przez Tadeusza Płużańskiego.

Względami szczególnymi darzy plk. NKWD Natalię Brystygierową „Krwawą Lunę” nie tylko podkreślając jej pochodzenie, ale nie wspominając o „wyczynach” Brystygierowej wsadzającej w lwowskich więzieniach NKWD jądra przesłuchiwanych do szuflady, gwałtownie ją zatrzaskując.
Fałszywy obraz Polaków „W ciemności” wyłudzających w kanałach getta pieniądze od ukrywających się przed Niemcami Żydów należy do antypolskich serii rozpoczętych książką „Malowany ptak”, Jerzego Kosińskiego i „literaturę faktu” Jana Tomasza Grossa.
W wywiadach udzielanych przez Agnieszkę Holland wciąż spotykamy się z negatywnymi uogólnieniami na temat Polaków jako Narodu, który jest rzekomo niedojrzały, antysemicki i ksenofobiczny, przesycony płytką nierozumną religijnością, etc… Z taką werwą karcąca Polaków Agnieszka Holland faktycznie kontynuuje metody fanatycznej agitacji komunistycznej swoich rodziców Henryka Hollanda i Ireny Rybczyńskiej. Ta para stalinowców z zajadłością uczestniczyła w nagonkach na nonkonformistycznych naukowców, m.in. w haniebnym donosie na znakomitego polskiego naukowca – profesora Władysława Tatarkiewicza.
Ojciec Agnieszki Holland i jej siostry Magdaleny Łazarkiewicz pochodził z rodziny żydowskiej. Podczas wojny służył w Armii Czerwonej, potem w Ludowym Wojsku Polskim. Autor wielu napastliwych artykułów prasowych pod adresem Armii Krajowej oraz Podziemia Niepodległościowego. Prowadził walkę ideologiczną z przedstawicielami nauki polskiej występując m.in. przeciwko Lwowsko-Warszawskiej Szkole Filozoficznej, podsycając atmosferę oskarżeń ideologicznych skutkujących aresztowaniami i innymi represjami.
Spokrewniona z Agnieszką Holland nie tylko ideologicznie, Wisława Szymborska de domo Rottermund ,przekonywała, iż Lenin jest Adamem nowego człowieczeństwa.

Wszyscy Polacy to antysemici, mający nawet po siedemdziesiątce miesiączki – twierdzili „wybitni” antypolscy  rodzice Agnieszki Holland, Henryk Holland i Irena Rybczyńska.

A tu niespodzianka współczesna, Agnieszka Holland w siedemdziesiątym roku życia ma miesiączkę.

Gdy o miesiączce Holland dowiedziała się Joanna Senyszyn, z zazdrością na swoim blogu  zawyła: „szkoda, że ciebie matka nie wyskrobała”.
Holland zadziwiła świat swoją miesiączką, wyznając dumnie Jackowi Żakowskiemu:
„Mnie się te miesięcznice kojarzą się z moją miesiączką.  Te obchody urodziły groźne jajowęże!”
Czy Agnieszka Holland bardziej ceni jaja węża od męskich? Oto jest pytanie?
W audycji radiowej – Radia TOK FM Agnieszka Holland temat swojej miesiączki poszerzyła o powieść futurystyczną, mówiąc: „miesięcznica to dziwna nowomowa, mnie się to również skojarzyło z moją miesiączką, bo miesiączka to jest comiesięczne krwawienie płodnej kobiety, jaką jestem”.
Po tej płodnej rozmowie zaszła w ciążę pomimo jaj węża i urodziła obrzezaną w poprzek dziewczynkę…
Pani reżyser odnosiła się do ostatniej wizyty na Krakowskim Przedmieściu i kilku zdjęć, jakie pojawiły się w sieci. Widać na nich Holland z „Obywatelami RP” stojącą naprzeciwko policjantów dbających o porządek przed miesięcznicą smoleńską.
Holland zwróciła się z zapytaniem do policji dlaczego już istnieje ogrodzenie skoro miesiączka odbędzie sie dopiero jutro.
Pytanie było retoryczne, skierowane do policji, a nie do ginekologa – położnika, bo skąd biedny policjant miał znać terminy periodów Agnieszki Holland?
Ale mądry policjant odpowiedział pytaniem: „a kiedy pani miała klimakterium?”
Pytaniem na pytanie odpowiadają tylko Żydzi, a ten policjant był autentycznym gojem i dlatego zadziwił.
Dziwił się również goj Jacek Żakowski, że konsekwentnie Żydówka używa terminu „miesiączka”, a nie „miesięcznica”, że widocznie nie zna literackiej polszczyzny, tylko jidysz, na co Holland zareagowała:
„Kaczyński powiedział, że ma się odbyć 96 miesiączek. (…) Tak ludzie mówią, z pewną taką ironią. Miesięcznica to brzmi jak z jakiejś powieści futurystycznej; to dziwna nowomowa. Mnie się to również skojarzyło z miesiączką, bo miesiączka to jest comiesięczne krwawienie płodnej kobiety. A mnie się wydaje, że te obchody urodziły groźne jajowęże!  Coś powstało, co zatruwa nasz organizm społeczny i narodowy”
_________________
http://pressmania.pl/dzieci-bestii-rzadza-polska-iii-rp-to-prl-bis/

http://kolobrzeg.webcamera.pl/
https://prawda2.info/fm.php?&start=15200
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Autentyk
Forumowy Ekspert

Plec: M

Joined: 19 Nov 2012
Posts: 560


Location: http://blog.wsr24.pl/

PostPosted: Thu Aug 17, 2017 1:23 pm    Post subject: Reply with quote

Komisja ma zbadać sprawę wyłudzeń VAT, w tym funkcjonowanie instytucji, które są odpowiedzialne za pobór podatków.

Według szacunków wicepremiera Morawieckiego wyłudzenia VAT okazały się wyjątkowo szkodliwe dla budżetu. Skarb Państwa mógł przez nie stracić aż 250 mld zł.


Link


To preppers, czyli człowiek zabezpieczony na każdą okazję..

http://www.fronda.pl/a/komisja-sl...vat-ruszy-po-wakacjach,98162.html

to znaczy, że te sfery życia nie kontroluje państwo. W obu przypadkach potrzebna jest komisja śledcza..


_________________
http://gpcodziennie.pl/
http://cheops4.org.pl/phpBB3/viewtopic.php?t=76&start=100
http://www.tvlider.pl/
https://anyfiles.pl/Perception+S01E02+PL/Kino+i+TV/video/31994
https://www.youtube.com/watch?v=XoLMAA7OfX0
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    SWOBODNA DYSKUSJA Forum Index -> Celebryci o ktorych glosno. All times are GMT + 2 Hours
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Card File  Gallery  Forum Archive
smartBlue Style © 2002 Smartor
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
 
Create your own free forum | Buy a domain to use with your forum
Wlasne zdanie, jak i opinia jest tutaj szanowana. Wspanialych dyskusji, dobrze spedzonego czasu i milej zabawy. Zyczy administracja forum.